Jak się truć to tylko szafranem ;P

Czy wiecie, że szafran może kosztować nawet 30 tysięcy złotych za kilogram?



To cena detaliczna, ale dlaczego aż tyle?


Produkcja wymaga zbierania ręcznego olbrzymiej ilości kwiatów, a właściwie wyłącznie słupków kwiatowych, bo to one mają wartości zapachowe i smakowe. Żeby wyprodukować kilogram szafranu trzeba zebrać około 100 000 kwiatów, czyli jakby nie było, jednak trochę trzeba się narobić:)


No i ciekawostka na koniec - szafran można przedawkować - 20g na kilogram masy ciała to dawka śmiertelna. Czyli spoko, w praktyce nie da się od tego umrzeć... a na pewno są tańsze sposoby:)



kulinarne perwersje 2018

Zdradzamy nasz sposób na to, jak sobie robić w życiu dobrze!

Wrzucamy pomysły na ruszt. Czasem własne, czasem cudze;) Czasem hand made, czasem pozwalamy innym się nakarmić..

Opowiadamy, słuchamy, pichcimy, Śmiejemy się, jemy i pijemy.

Przeważnie w towarzystwie, bo wtedy lepiej smakuje.

Ma być miło, na luzie:)

Pozdrawiamy,

Wojtek&Basia